Kurs Personal Trainer PRO

Kurs Personal Trainer PRO

Jak krok po kroku nauczyć się zdobywać klientów w internecie, budować biznes Trenera Personalnego, tworzyć swoje produkty i markę , a tym samym mieć więcej czasu i pracować mniej?

Zamów kurs za 349 199 zł

Czego dokładnie nauczysz się ze szkolenia?

1

Strategia marketingowa!

Krok po kroku poznasz system tworzenia swojej strategii marketingowej i sprzedaży online.

2

Kampanie social media

Poznasz sposoby tworzenia skutecznych kampanii na Facebook i Instagram.

3

Tworzenie produktów

Nauczysz się jak tworzyć swoje produkty, których potrzebuje rynek.

4

Budowa społeczności

Zbudujesz własną społeczność zaangażowanych fanów.

5

Najważniejsze narzędzia

Poznasz najważniejsze i najskuteczniejsze narzędzia niezbędne do pozyskiwania klientów i do stworzenia marketingu online.

6

Dochód pasywny

Nauczysz się jak generować dochód pasywny i być niezależnym od klientów i ilości przeprowadzonych treningów.

7

Tworzenie stron

Stworzysz własny landing page, stronę sprzedaży, thank you page.

8

Ograniczenia

Poznasz główne ograniczenia które powstrzymują Trenerów Personalnych przed rozwinięciem biznesu.

9

Email marketing i sprzedaż

Zdobędziesz wiedzę jak pozyskiwać adresy email, stworzyć swój autoresponser i zautomatyzować cykl sprzedaży.

10

Jak pracować mniej

Utwierdzisz się w przekonaniu, że Trener Personalny nie musi pracować kilkanaście godzin dziennie, aby dobrze zarabiać.

11

Biznes

Poznasz techniki badania rynku i nawiązywania współpracy z partnerami biznesowymi.

Marketing i social media
Sprzedaż
Budowanie wizerunku
Biznes Trenera Personalnego

Zarabiaj jako Trener Personalny

Nawet jeśli jesteś dobrym Trenerem Personalnym z wieloletnim doświadczeniem, ale nie znasz się na marketingu i sprzedaży to ograniczasz swój potencjał. W rzeczywistości, potrzebujesz tylko wiedzy, narzędzi i chęci, aby zacząć budować swój biznes online i mieć więcej klientów.

Wierzę, że każdy Trener Personalny może dobrze zarabiać i mieć więcej wolnego czasu. Wystarczy tylko poznać system marketingu internetowego i niezbędne narzędzia.

Wiem. Jest też wiele kursów z marketingu, jednak, żaden z nich nie dotyczy w 100% branży fitness. I większość poruszonych w nich tematów, nie będzie miało nic wspólnego z Twoim celem.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Lesław Blacha. Prowadzę 3 firmy o zasięgu ogólnopolskim, w tym jedną firmę szkoleniową w branży Fitness. Napisałem książkę „Trener Personalny – Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?” i zatrudniam ponad 167 pracowników. Dlatego wszystkie informacje w kursie Personal Trainer PRO – marketing i social media, są sprawdzone i poparte latami praktyki w budowaniu biznesu.

Dlaczego postanowiłem stworzyć kurs?

Większość Trenerów Personalnych ma dwa główne problemy. Brak klientów i brak pieniędzy, lub mnóstwo klientów i brak wolnego czasu. Dlatego postanowiłem w kursie pokazać, jak można budować swój biznes i zarabiać w internecie, bez potrzeby spędzania setek godzin prowadząc tylko treningi. Lubię tę chwilę kiedy wstaję rano i widzę w swoim telefonie potwierdzenia kupionych produktów podczas kiedy spałem.

Zamów kurs za 349 199 zł

Jakie główne powody ograniczają pozyskiwanie klientów i budowanie biznesu online będąc Trenerem Personalnym?

  • Brak technicznej wiedzy – brak wiedzy jak obsługiwać podstawowe narzędzia marketingowe, programy, tworzenie skutecznych landing page ogranicza Cię najbardziej. Zapewne wydaje Ci się, że jest to bardzo skomplikowane, drogie i zabiera mnóstwo czasu.

  • Brak swojego produktu – Nie wiesz, od czego zacząć, jaki produkt mógłbyś stworzyć który będziesz mógł sprzedawać, nie wiesz skąd czerpać pomysł i wydaje Ci się, że jest to bardzo skomplikowane.

  • Nie wiesz, jak i gdzie szukać klientów w social media – wychodzisz z założenia, że facebook jest drogi i nie da się już na nim zarobić, bo zdominowali go Trenerzy – gwiazdy i tylko oni mają coś do powiedzenia.

  • Nie masz swojej społeczności – Wydaje Ci się, że musisz mieć rzeszę fanów na fanpage, aby móc zarabiać.

Poszukiwałem wiedzy kilka lat, straciłem mnóstwo pieniędzy na kursy które niczego mnie nie nauczyły i z których nic nie zapamiętałem. Traciłem czas na błędy i szukanie odpowiedzi u osób które nie miały pojęcia o tym, czego uczyły, a ich wiedza opierała się na teorii wyuczonej z książek lub skopiowanej z innych kursów.

Jak jest naprawdę!?

Stworzenie marketingu internetowego jest proste. Nie potrzebujesz na start, skomplikowanych i drogich narzędzi. Większość z nich jest zupełnie bezpłatna , banalna w obsłudze i może nauczyć się ich każdy kto potrafi pisać i czytać.

Stworzenie swojego produktu może zająć Ci nawet pół godziny. Wystarczy Ci do niego pomysł, komputer i Twoja specjalistyczna wiedza którą posiadasz.

Znam gwiazdy facebooka które mają setki fanów i nie zarabiają na nim ani grosza. Znam też takich którzy mają 2 tysiące i zarabiają na nim dobre pieniądze. Ilość lajków i popularność nie zawsze przekłada się na to ile zarabiasz. Ale Twój wizerunek, pomysł i automatyzacja procesów – tak.

Swoją społeczność możesz zbudować zupełnie bezpłatnie, wystarczy, że zaczniesz się dzielić swoją wiedzą i pomagać innym. Nie musisz pracować po kilkanaście godzin dziennie i pracować fizycznie prowadząc tylko treningi. Nie musisz też martwić się o to, że pozyskiwanie klientów jest kosztowne, drogie i zabiera mnóstwo czasu.

Miałeś kiedyś takie wrażenie, że spędziłeś kilka godzin na kursie, a po jego zakończeniu nie dowiedziałeś się w sumie nic nowego?

Kurs Personal Trainer PRO – Marketing i social media zwróci Ci się już po trzech treningach i średnio po dwóch sprzedanych pakietach diety i treningu.

Nie tracisz kilkunastu godzin spędzonych w sali szkoleniowej. Uczysz się kiedy możesz, około 20 minut dziennie.

Wykonując zadania po kolei rozliczasz się sam ze sobą i czujesz, że robisz znaczne postępy.

Kurs uchroni Cię przed nieodpowiednim wyborem szkolenia w 100% skupia się on na branży Fitness.

Ile to wszystko kosztuje i dlaczego tyle?

  • W sprzedaży regularnej cena kursu to 249 zł i będzie wzrastać o 10 zł po każdych sprzedanych 10 sztukach.

Nie ma w Polsce drugiego podobnego kursu który skupiałby się tylko na potrzebach Trenera Personalnego, chociaż zapewne zaraz ktoś z chęcią go skopiuje.

Kurs TrenerPersonalnyPro – Marketing i Social media to przede wszystkim konkrety, efekty poparte praktycznym doświadczeniem. W kursie nie ma ani jednej rzeczy której sam bym nie przetestował osobiście.

Pewnie wiesz jak to jest być na kursie u „Trenera Biznesu” – który nigdy biznesu nie prowadził – nie popełniaj tego błędu.

Być może myślisz…

Nie mam tyle pieniędzy, kurs jest za drogi, narzędzia są pewnie drogie, nie zrozumiem kwestii technicznych i tylko wtopię kasę na kolejne szkolenie…

Nie ryzykujesz nawet złotówki

Jestem pewny, że po wykonaniu wszystkich zadań i zakończeniu kursu będziesz miał efekty i kurs zwróci Ci się przynajmniej pięciokrotnie. Gdybym miał przeliczyć na pieniądze swój czas poświęcony na stworzenie kursu, kosztowałby on zapewne kilkanaście tysięcy. Mam nadzieję, że podoba Ci się taki układ i czujesz wewnętrznie, że efekty jakie otrzymasz są warte nieporównywalnie więcej.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli wykonasz wszystkie zadania, prześlesz je na adres email, skorzystasz z narzędzi które przedstawię, a nie będziesz miał efektu po 50 dniach i kurs nie zwróci się przynajmniej 5 krotnie…

ZWRÓCĘ CI WSZYSTKIE PIENIĄDZE, CO DO GROSZA

Zatem nic nie ryzykując kliknij przycisk poniżej, uzupełnij swoje dane na następnej stronie, dokonaj płatności i do usłyszenia za chwilę wewnątrz kursu!

Tak chcę otrzymać dostęp do Kursu Personal Trainer PRO

Wiem, że nic nie ryzykuję i jeśli nie będę zadowolony z efektów odzyskam wszystko co do grosza.

Zamów kurs za 349 199 zł