fbpx

70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

Poradnik dla młodego przedsiębiorcy, dzięki któremu unikniesz najczęstszych błędów prowadząc biznes

  • Dowiedz się jak prowadzić biznes, unikać pułapek przy zatrudnianiu, delegowaniu, inwestowaniu i rozwoju Twojej firmy.
  • Ponad 260 stron praktycznej wiedzy zebranej w jedną książkę dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, uchronisz siebie i swoją firmę przed zagrożeniem, dowiesz się jak zapewnić sobie i firmie bezpieczeństwo finansowe i uniknąć błędów które prawdopodobnie popełnisz lub z którymi na pewno prędzej czy później się zmierzysz.
  • Ta książka to analiza 7 lat prowadzenia trzech firm, moich błędów które popełniłem i lekcje które z nich wyciągnąłem, tak abyś Ty, mógł ich uniknąć. To także dowód, że biznes można budować na zaufaniu i w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami.

70-b-m-p

Wybierz wersję książki


 

Wersja papierowa:
49 zł

+10 - 14 zł wysyłka kurier lub Paczkomaty
 
 
 

Wersja E-book:
39 zł

 
 
 

Wersja Audiobook:
39 zł

 

W pakiecie taniej


 

Wersja papierowa + audiobook:
69 zł

+10 - 14 zł wysyłka kurier lub Paczkomaty
 
 
 

Wersja papierowa + E-book + Audiobook:
89 zł

+10 - 14 zł wysyłka kurier lub Paczkomaty
 

70 BŁĘDÓW MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCYWiele osób próbuje dawać Ci złote rady. Powstało setki książek, kursów, webinarów, szkoleń i wystąpień które mówią Ci jak prowadzić biznes. Niemalże każdy chwali się sukcesami, osiągnięciami, wynikami jakie udało mu się osiągnąć. Omijając porażki, błędy i trudne sytuacje. Łatwo jest budować biznes, kiedy wszystko nam sprzyja, kiedy pojawiają się inwestorzy, zastrzyk gotówki od rodziców, stabilne zaplecze finansowe, pomoc bliskich, wielkie dotacje od państwa lub po prostu kiedy mamy farta.

Dlaczego tak mało doradców mówi o błędach? Dlaczego tak mało jest publikacji które uczą nas jak unikać biznesowych błędów? To przecież przez błędy, upadają firmy, ludzie się zadłużają, następują wielkie kryzysy i pojawiają się życiowe dramaty.

Jedno jest pewne. Prawdopodobnie już ktoś popełnił błąd podobny do Twojego, prawdopodobnie już też ktoś sobie z nim poradził. Właśnie dlatego powstała ta książka.

Ucz się na błędach, ale najlepiej cudzych.230+

STRON

70

błędów i konkretnych lekcji

7 lat

DOŚWIADCZENIA W BIZNESIE

3

FIRMY

Uwaga tylko tu kupisz książkę bezpośrednio od autora!DLACZEGO NAPISAŁEM TĘ KSIĄŻKĘ?


Bo wierzę, że biznes nie musi kojarzyć się z ryzykiem, stresem, strachem i ciężką pracą. Każdy kto zaczyna prowadzić firmę prędzej czy później zmierzy się z przeszkodami które czekają na każdego przedsiębiorcę w Polsce. Postanowiłem pomóc wszystkim tym którzy chcą uniknąć błędów i dotkliwych konsekwencji i dowiedzieć się jak im zapobiegać.

Celem tej książki jest zmuszenie czytelnika do samodzielnego myślenia, do zadawania pytań i wzięcia pod uwagę konsekwencji  błędów które wystąpiły w moich biznesach.

Książka obejmuje 7 lat prowadzenia moich firm w trzech różnych branżach z trzema różnymi modelami biznesowymi od firmy w 100% prowadzonej zdalnie do biznesu stacjonarnego.

Moje dwie poprzednie książki Trener Personalny - Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?” i “Biblia Trenera Personalnegoskierowane były głównie do wąskiej grupy specjalistów 70 błędów młodego przedsiębiorcy to całkiem inna książka. Skierowana do każdej osoby która prowadzi lub chce zacząć prowadzić biznes. 

Dla kogo jest ta książka?


  • 70 błędów młodego przedsiębiorcy to przede wszystkim konkretna  wiedzaDopasowana do każdego rodzaju biznesu. To nie książka którą czyta się dla przyjemności, w której występują zbędne wypełniacze tekstu i ozdobniki. Nie znajdziesz w niej pustej motywacji która trwa kilka chwil.
  • To książka skierowana do przedsiębiorców którzy mają wątpliwości czy można budować biznes oparty na uczciwości, jasnych zasadach i którzy mają wątpliwości, czy budowanie dochodowego biznesu w Polsce jest możliwe.
  • To książka również dla wszystkich tych którzy boją się zatrudniać pracowników, boją się, że zostaną oszukani i boją się odpowiedzialności
  • Również dla tych, którym biznes zabrał życie prywatne, rozbił rodzinę, relacje. Biznes i spełnione życie prywatne może iść ze sobą w parze.
  • Kolejna grupa to Ci którzy się boją, boją się rzucić pracy na etacie, boją się ryzyka i konsekwencji. Boją się, że nie mają wystarczającej wiedzy i że sobie nie poradzą.
  • Ta książka ma Was przekonać, że biznes to przygoda, że błędów można uniknąć  i wystarczy przeczytać tylko jedną książkę, aby zaoszczędzić lub zarobić sporo pieniędzy. 
70-b-m-p
 

Wersja papierowa: 49 zł

+10 - 14 zł wysyłka kurier lub Paczkomaty
 

 

Wersja E-book:
39 zł

 

 

Wersja Audiobook:
39 zł

 

W pakiecie taniej!


pakiet-3-ksiazek

Zestaw zawiera

"70 błędów młodego przedsiębiorcy" - nowość!

"Biblia trenera personalnego"

"Trener personalny - jak zacząć zarabiać na swojej pasji"

 

Wersje papierowe:
120 zł

+10 - 14 zł wysyłka kurier lub Paczkomaty
 
 
 

Wersje E-book:
79 zł