Biznes to podróż – Blog w nowej odsłonie

Kiedy 5 lat temu ruszałem z Biznesem Trenera Personalnego, wielu z Was również zaczynało być Trenerami.
Przez ten czas zauważyliście, że ciężko jest być Trenerem już na zawsze.
Piszecie, że potrzebujecie czegoś więcej, czegoś stabilniejszego, pewniejszego, dającego bezpieczeństwo Wam i Waszym bliskim.

Potrzebujecie BIZNESU, FIRMY. Nie jednoosobowej działalności gdzie przychodem jest Wasza fizyczna praca.To jest fajna przygoda, ale na chwilę.

Podczas tych 5 lat, zaczynając rozkręcać firmy w innych branżach, pisząc książki i więcej podróżując, zmieniło się również moje grono odbiorców.

Nie są to już tylko Trenerzy, chcący sprzedać swoje Treningi. Są to osoby, poważnie myślące o biznesie, które chcą zarabiać, tworzyć struktury, zarządzać i dawać pracę innym.

Chcą szerszej wiedzy, obejmującej inne dziedziny, nie tylko Biznes Trenera Personalnego.
Moja 3 książka “80 błędów młodego przedsiębiorcy” również nie będzie książką tylko dla Trenerów. Będzie o biznesie, ale takim który daje WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ. Będzie Biznes to podróż 😉
I taka też będzie nowa nazwa Biznesu Trenera Personalnego 😎 Bo budowanie biznesu, to niekończąca się wędrówka.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się jak można połączyć te dwie sprawy. Jak połączyć pasję podróżowania z możliwością prowadzenia biznesu, a jeszcze lepiej jak podróżować i na tym zarabiać. I zauważyłem pewną niszę która mam zamiar bardzo szybko zagospodarować.

Biznes Trenera i sport zawsze pozostanie jedną z najważniejszych moich pasji, jednak przez 2 lata oprócz biznesu Trenera Personalnego powstały jeszcze 2 inne firmy w różnych branżach.

Dzięki temu grono moich odbiorców poszerzyło się o inne osoby. Również te spoza branży fitness.

Blogów podróżniczych, lepszych, gorszych, jest wiele. Mamy wielu znanych podróżników, sporo gwiazd, które podróżują, wrzucają piękne zdjęcia, relacje mówią co zobaczyć i gdzie, dają swoje podróżnicze rady, wskazówki itp. Ale… NIKT NIE MÓWI ILE TO KOSZTUJE.

Ok, są zdawkowe informacje o bilecie lotniczym, średniej cenie coli, obiadu itp. Ale finalnie nikt nie zna całkowitej kwoty. Super, że podróżujesz, ale realnie ile to wszystko kosztuje?

Dlatego… Blog Biznes to Podróż – będzie o liczbach, o kosztach podróży, o realnych cenach i wszystkim tym, na co będziesz musiał lub chciał wydać swoje pieniądze podczas konkretnej podróży. Jak najwięcej konkretów. Jak najmniej opowiastek.

Na pierwszy warsztat idzie Turcja (Cappadocia) Kambodża i Wietnam.

Za tydzień podróż na Seszele, Madagaskar, Mauritius i Reunion, więc będzie o czym pisać 😁

Co sądzicie o tym pomyśle?

Pytanie lub komentarz? Zostaw mi wiadomość!

Możesz skontaktować się ze mną przez mój Fanpage.

 Biznes to podróż.

Będę Ci również wdzięczny za każdy komentarz. Napisz proszę, czy podobał Ci się ten wpis i to o czym piszę na blogu. Chętnie z Wami podyskutuję i odpowiem na ewentualne dodatkowe pytania.

Komentarze są wyłączone.